درباره من

درباره من

من یاسین اسماعیل پور هستم. در رشته مهندسی صنایع تحصیل کردم و تجاربی هم در زمینه‌های مرتبط با آی تی دارم. چه در دوران دانشجویی و چه بعد از اتمام تحصیل در پروژه‌های مختلف نرم افزاری کار کردم. فعالیت من در این پروژه‌ها شامل کارهای متفاوتی از جمله برنامه نویسی، مدیریت پروژه و پیاده سازی سیستم مدیریت ارتباط با مشتری بودند. به مباحثی مثل تحلیل سیستم، مدیریت پروژه‌های نرم‌افزاری، تفکر چابک، استارت آپ، سیستم‌های اطلاعات مدیریت، مدیریت ارتباط با مشتری، الگوریتم های فرا-ابتکاری (Meta heuristic) و به طور کلی بهره‌گیری از قدرت تکنولوژی در حل مسائل انسانی علاقه زیادی دارم و بیشتر مطالعاتم در این حوزه‌ها متمرکز هست. سالهاست که در حوزه تحلیل داده و برنامه ریزی در برندهای بزرگ صنایع غذایی کشور مشغول به کار هستم.

برخی از برندهایی که افتخار همکاری با اونها رو داشتم:

خدمات من

خیلی از دوستان تو پیام هایی که میفرستن میپرسن که اگر بخواهیم برای تهیه فایلی با ما همکاری کنید شرایط به چه شکل هست یا کلاس آموزشی برگزار میکنید یا خیر. به همین خاطر فکر کردم بهتره فهرست خدماتی که من میتونم به شما ارائه کنم رو اینجا به صورت متمرکز بنویسم. این خدمات شامل بخش های زیر هست:

برای افراد:
  • برگزاری دوره های آموزشی خصوصی: (فقط در شهر تهران)
  • برگزاری دوره های آموزشی عمومی: من در بازه های مختلف دوره های آموزش اکسل رو برگزار میکنم. در صورتی که مایل به شرکت در این دوره ها بودید میتونید با من در تماس باشید تا در صورت برگزاری این دوره ها به شما اطلاع بدم. در حال حاضر این دوره ها فقط به صورت آنلاین برگزار میشن. برای اطلاعات بیشتر در خصوص دوره ها میتونید به لینک زیر مراجعه کنید:
    دوره های آموزشی آنلاین
برای سازمانها:
  • برگزاری دوره های آموزشی برای کارکنان
  • مشاوره و همکاری جهت پیاده سازی و استفاده از سیستم های نرم افزاری برای بهبود فرآیندهای سازمان

برای استفاده از هریک از خدمات بالا میتونید از طریق فرم تماس با من در ارتباط باشید.